start head_var_02.png, 43kB
ul. Szpitalna 13   33-100 Tarnów
tel. 14 63 10 100,  fax 14 62 13 637
e-mail: administracja@ssz.tar.pl
AKTUALNOŚCI - ROK 2023

140-letnia historia leczenia kobiet w naszym szpitalu zobowiązuje.

31 marca spełniliśmy jedno z największych marzeń. Otworzyliśmy nowy, zmodernizowany oddział ginekologiczny. Inwestycja kosztowała niemal 3,4 mln zł i zrealizowaliśmy ją w całości ze środków własnych szpitala. Powstały przebudowane i zaaranżowane pomieszczenia z nowymi instalacjami teletechnicznymi, elektrycznymi, sanitarnymi i centralnego ogrzewania.

Tym samym oddajemy, dla naszych pacjentek, piękne, nowoczesne i funkcjonalne wnętrza, komfortowe i klimatyzowane pokoje, przestrzenie, które zapewnią najwyższą jakość leczenia i pobytu. 7 sal z supernowoczesnymi, wygodnymi, elektrycznymi łóżkami. Miejsce dla kilkunastu kobiet ze schorzeniami narządu rodnego. Doskonała kadra a także szeroki zakres diagnostyki. To odpowiedź na oczekiwania pacjentek.

Nowa lokalizacja oznacza większe możliwości. Dzięki nowoczesnej sali zabiegowej, możliwe będzie przeprowadzenie, na miejscu, małych zabiegów. Zapewnimy również pełen monitoring po tych, które przeprowadzone mogą być jedynie na bloku operacyjnym.

Zadbaliśmy o to, aby zorganizować oraz zaplanować najlepszą i spójną logistykę. W tej chwili, w jednym budynku, na trzech bardzo dobrze skomunikowanych ze sobą piętrach, znajdują się oddziały ginekologii, położnictwa, patologii ciąży, neonatologii oraz blok porodowy, które zapewnią naszym Paniom kompleksową opiekę.


konsultacje Wszystkie przyszłe Mamy, które planują poród w naszym szpitalu i myślą o znieczuleniu, zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych, indywidualnych konsultacji anestezjologicznych. W ich trakcie lekarz przeprowadzi wywiad oraz odpowie na każde pytanie, dotyczące ewentualnego znieczulenia zewnątrzoponowego, stosowanego w trakcie porodu, odbywającego się siłami natury.
Każda przyszła Mama będzie miała możliwość poznać, krok po kroku, wszelkie procedury, związane z tym rodzajem farmakologicznego łagodzenia bólu.

• Spotkania z lekarzem anestezjologiem organizowane są w każdą środę, w godz. 11-12, na I piętrze budynku E, w pokoju nr 13.

• Na konsultacje umówić można się pod numerem 14 63 10 508, od pn do pt, między godz. 11 a 15.


We wdzięcznej pamięci pozostawiamy
Ś.P.
lek. med. IRENĘ DUBAS-MAREK
Pediatrę i Neonatologa,
która w ostatnich dniach odeszła do wieczności.
Była długoletnim Ordynatorem Oddziału Noworodków
„Starego Szpitala” w Tarnowie.
Oddanym lekarzem, który wykształcił
nowe pokolenie neonatologów.
Kondolencje

Jacek Pikul Dr Pikul, kardiolog, przez wiele lat związany z naszym szpitalem, zachorował na stwardnienie zanikowe boczne i wymaga stałej, 24-godzinnej opieki i rehabilitacji.

Podawane leki nie są w Polsce refundowane, a całkowity koszt tych sprowadzanych z zagranicy, pokrywany jest ze środków prywatnych.

Jak można pomóc?
W formularzu PIT wpisz numer KRS 𝟎𝟎𝟎𝟎𝟐𝟏𝟏𝟕𝟗𝟏
W rubryce cel szczegółowy 1,5% - 𝐉𝐚𝐜𝐞𝐤 𝐏𝐢𝐤𝐮𝐥
Wpłat na leczenie dr. Jacka Pikula można dokonać również tutaj
https://bit.ly/3HZo40P


Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie - Wszelkie Prawa Zastrzeżone © 2014 - 2023